Policová skříň 85 cm v bílé matné barvě se šedým korpusem a zásuvkou KN1046

Policová skříň 85 cm v bílé matné barvě se šedým korpusem a zásuvkou KN1046

Policová skříň je navržena v moderním provedení a od ostatních skříní se liší netradičním zpracováním barev a originalitou úchytů. Zajímavý design zaujme každou mladší generaci a své příznivce si najde i mezi staršími. Skříň má dvoje dveře, za kterými se nachází několik polic a ve spodní části se nachází praktická zásuvka. Na přesné vyobrazení vnitřku skříně se můžete podívat na perokresbě. Skříň je vyrobena z kvalitní LTD, hrany jsou ohraničené ABS lištou. Dveře skříně jsou v bílé matné barvě a korpus skříně je v šedé barvě antracit. Originální úchytky mají barevnou kombinaci bílé a šedé barvy. V naší nabídce naleznete skříň i v jiném barevném provedení. Policová skříň patří do sektorové řady, ze které si lze sestavit moderní studentský pokoj, ložnici nebo kancelář podle svých představ.
Dodáváno v demontu. … Koupit nyní: Skříně šatní výprodej

Šatní skříň OREGON SZF3D dub canterbury

Šatní skříň OREGON SZF3D dub canterbury

Prostorná vysoká šatní skříň Oregon SZF3D se zrcadlem. Skříň je rozdělena na dvě části dělicí stěnou. 2-dveřová část obsahuje 1 polici a tyč na ramínka. 1-dveřová část obsahuje 4 police.
Barevné provedení: dub canterbury, zrcadlo.
Klasická kolekce nábytku v provedení dub canterbury nebo dub sonoma. Série OREGON je vhodná pro zařízení ložnice, obývacího pokoje, jídelny i kanceláře.
Dodáváno v demontu, snadná montáž. … Prověřené Šatní skříně výprodej

Skříň v bílém provedení TK2186

Skříň v bílém provedení TK2186

Tato moderní skříň bude určitě skvělým pomocníkem nejen do vaší ložnice, ale také do dětského či studentského pokoje. Je vyrobená z laminovaného DTD materiálu. Je v bílém provedení. Nábytek si můžete vyskládat podle vašich představ, jelikož se jedná o sektorový nábytek. Zboží je dodáváno v demontu. … Překvapivě kvalitní Levné šatní skříně